Make beer great again...
| Preise: | €9,99 |
| Inhalt: | 29,5CL |
| Sorte | barrel_aged, exclusief, stout, stout_imperial_double, stout_pastry, winterbier |
| Stil: | Stout - Imperial / Double |
| Bitterwert: | |
| Genusstemperatur: | 12-14 °C |
| Alkohol: | 14,8% |
| Farbe: |
| Preise: | €3,50 |
| Inhalt: | 35,5CL |
| Sorte | blikbier, ipa, neipa |
| Stil: | IPA - New England / Hazy |
| Bitterwert: | 35 |
| Genusstemperatur: | 4-6 °C |
| Alkohol: | 6,7% |
| Farbe: |
| Preise: | €3,50 |
| Inhalt: | 35,5CL |
| Sorte | blikbier, ipa, neipa |
| Stil: | IPA - New England / Hazy |
| Bitterwert: | 35 |
| Genusstemperatur: | 4-6 °C |
| Alkohol: | 6,5% |
| Farbe: |