Sauerbier Top 10 - Mr. Hop - Spezialbier online bestellen
| Preise: | €3,45 |
| Inhalt: | 33CL |
| Sorte | lactosevrij, zuurbier, amber |
| Stil: | Sour - Flanders Red Ale |
| Bitterwert: | 0 |
| Genusstemperatur: | 4-6 °C |
| Alkohol: | 5.6% |
| Farbe: |
| Preise: | €2,79 |
| Inhalt: | 33CL |
| Sorte | fruit, geuzebier, weizen, zuurbier |
| Stil: | Wheat Beer - Fruited |
| Bitterwert: | |
| Genusstemperatur: | 4-6 °C |
| Alkohol: | 3,6% |
| Farbe: |
| Preise: | €3,75 |
| Inhalt: | 33CL |
| Sorte | blikbier, fruit, smoothie, zuurbier |
| Stil: | Sour - Smoothie / Pastry |
| Bitterwert: | 8 |
| Genusstemperatur: | 4-6 °C |
| Alkohol: | 6,5% |
| Farbe: |